וילונות
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חשיבות תחזוקת הווילונות החשמליים

 

וילונות חשמליים הינם הדור הבא של הווילונות המעוצבים. בשונה משאר הדגמים כגון הוונציאני, ההצללה, הוורטיקליים ואפילו הפנלים, וילונות חשמליים מעבר להיותם פריט עיצובי הינם מוצר שימושי שיקל וישפר את זמנכם בבית. הם מאפשרים לכם בלחיצת כפתור לקבוע את רמת ההצללה הרצויה, או לקבוע מראש את תכנית ההפעלה לכל היום. מאחר ומדובר בפריט אשר פועל תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת,תחזוקה בסיסית שלו עשויה לצמצם עבורכם את הצורך בתיקונים ובהחלפות. כך יותר קל לשמור על הווילון שרכשתם ליותר זמן. 
 

איך ניתן לשמור על הווילונות ולתחזק אותם באופן עצמאי

 

ישנן מספר פעולות בסיסיות אשר ניתן לבצע בכדי להאריך את חיי הווילונות החשמליים. הפעולות הינן פשוטות ביותר ולא דורשות כל ידע מכני או כישרון טכנולוגי. הפעולות הן:


· שמירה על ניקיון המתקן: על מנת למנוע חדירה של אבק למערכת ההפעלה ולשמור על הפעולה הרציפה והשקטה של המנגנון, מומלץ אחת לכמה זמן לנקות את הווילונות החשמליים ולהסיר מהם לכלוך ואבק שהצטבר עליהם. ניקיון יסודי אחת לחודש לפחות בפינות הנסתרות אשר נוטות לצבור הרבה אבק הינו חשוב במיוחד והינו מעין "טיפול מונע" לתקלות עתידיות.

· במידה והווילונות החשמליים נמצאים רוב הזמן במצב סטטי חצי פתוח, מומלץ אחת לכמה ימים לפתוח אותם עד הסוף ולאחר מכן לסגור עד הסוף. זה יסייע בשמירה על הצירים משחיקה, ויתרום לפעולה שקטה ויעילה של המנגנון.

· מערכת חשמל תקינה: ככל פריט חשמלי, חשוב שמערכת החשמל תפעל כראוי. קצר במערכת, הפסקת חשמל או קפיצת פקק אמנם לא צפויים לפגוע קשות במערכת, אך גם אינם מומלצים ל"בריאותה הכללית". כמות גדולה של קצרים אלו עשויה לפגוע במנגנון החשמלי התומך. לכן, מומלץ להצטייד במערכות אל פסק לשמירה על הווילונות החשמליים ולטפל ברשת החשמל במידה וישנה תקלה חוזרת.

· בנוסף לכל האמור לעיל, חשוב לא לאפשר לבעלי חיים או ילדים קטנים למשוך ולהסיט באופן ידני ואגרסיבי את הווילונות. אמנם אין מדובר בציוד עדין יתר על המידה אך בכל זאת, משיכה או הרמה בכוח רב עשויות להסב נזק.

· שימון הצירים: במידה והמערכת נמצאת אצלכם בשימוש זמן רב, ניתן ואף רצוי אחת לשנה לשמן באופן עדין את הצירים. יש לשים לב להיזהר ולא ללכלך את הווילון עם השמן, ובכל מקרה אין להשתמש בכמות גדולה.


 

חברת גלומר וילונות בע"מ מציעה לכם את השירות הטוב ביותר

 
 
 
 

תחזוקת הווילונות החשמליים אמנם חשובה, אך התקנה איכותית עדין הינה גורם מכריע בקביעת הזמן והאופן בו ישרתו אתכם הווילונות שרכשתם. חברת גלומר וילונות בע"מ מציעה את השירות הטוב ביותר, ובעזרת כוח האדם המיומן והמסור יתקינו את הווילון שרכשתם בסטנדרט הגבוה ביותר. בנוסף, החברה תסייע לכם להתאים ולבחור את הווילון המתאים ביותר לצרכיכם. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
היצירה 14, אזור התעשייה החדש, אור יהודה  | מפעל ומשרדים: מעלה המגדל 14, אזור התעשייה החדש, אור יהודה 60372 | טל': 5386000 - 03  | פקס: 5332585 – 03  | דוא"ל: glomar@barak.net.il