וילונות
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פרופיל חברה

 
חברת גלומר וילונות בע"מ מייצרת ומשווקת וילונות מסוגים שונים למעלה מ-25 שנה. גלומר היא יצרנית של מוצרי הצללה והאפלה במגוון רחב של סגנונות - ונציאני, ורטיקלי, גלילה, מוצרי עץ (מיקדו, רומאי), וכן וילונות פליסה המיוחדים והאלגנטיים.
 
גולת הכותרת של החברה היא המתפרה המעולה, הידועה באיכותה ובדיוק התפירה שלה. כמו כן החברה מציעה מבחר רחב של בדים מסוגים שונים, המיובאים מאירופה - שקופים (אורגנזה, ואל, קריסטל ועוד), אטומים, חלקים או עם דוגמה.
 
המתפרה של גלומר מבצעת תפירות מכל הסוגים - תפירות מסורתיות (פלדים, בננה, רינגים, טבעות), תפירת כותרות (דרפריות [עיגולים], כיווצים) ועוד - כיד הדמיון הטובה. החברה ידועה במיוחד בתפירת וילונות רומאיים עם אלמנטים מיוחדים לבחירה: קיפולים מסודרים, רומאי רך, מנגנון חוט או שרשרת ועוד.
 
מחלקת אדריכלים ומעצבי פנים של גלומר מציעה פתרונות ייחודיים לפי דרישה, בהתאמה לסגנון העיצוב הנבחר. כמו כן, מחלקת פרויקטים ולקוחות מוסדיים מספקת מגוון וילונות ופתרונות הצללה לפרויקטים רבים, וכן עבור דרישות מיוחדות במוסדות ציבור (לדוגמה: וילונות מעכבי בעירה).
 
גלומר מספקת פתרונות ותשובות גם לבית החכם. החברה מייצרת וילונות בהפעלה חשמלית - כגון וילונות גלילה, ורטיקליים, פליסה, וכן וילונות רומאים בהפעלה חשמלית על ידי שלט. לרשות לקוחות החברה עומד אולם תצוגה מרהיב, הכולל מבחר עשיר של וילונות ומוצרי הצללה.
 
לקוחות נבחרים:
התעשייה האווירית, משרד הביטחון, משרד החינוך ומשרדי ממשלה נוספים, צה"ל, בתי חולים, קופות חולים, מפעלי הייטק, אוניברסיטאות, עיריות, מסעדות ובתי מלון.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
היצירה 14, אזור התעשייה החדש, אור יהודה  | מפעל ומשרדים: מעלה המגדל 14, אזור התעשייה החדש, אור יהודה 60372 | טל': 5386000 - 03  | פקס: 5332585 – 03  | דוא"ל: glomar@barak.net.il