וילונות
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כך תעצבו את הבית שלכם בחומרי גלם טבעיים:

 

כך תעצבו את הבית שלכם עם חומרי גלם טבעיים:

עיצוב של בית, הוא תמיד משימה שיכולה להיות מעניינת מאד. 
כאשר אנו חושבים על עיצוב הבית, אנחנו אולי נרצה ללכת לחנות גדולה של ריהוט, ושם למצוא כל מיני מוצרים, לקנות קופסאות אחסון מפלסטיק, לבחור בספריות מעץ תעשייתי, ועוד. אנחנו מציעים לכם להסתכל על כל הנושא הזה מזווית חדשה לחלוטין!
מדוע בעצם, שלא תבחרו לעצב את הבית שלכם מחומרים טבעיים? הכוונה היא לשימוש בחומרי גלם טבעיים ככל האפשר, שעברו עיבדו מינימלי.
החומרים הטבעיים יקנו לבית שלכם סביבה טבעית, ירוקה, נעימה וחמימה - והדבר יהפוך את העיצוב שלכם למוקד משיכה של ממש! רוצים כמה דוגמאות לעיצוב עם חומרי גלם טבעיים?

מוצרים מחומרים טבעיים שונים


 • חומרים טבעיים לטיוח - כפי שאתם ידועים, את הטיוח המקורי לפני מאות שנים עשו עם החומר הזמין ביותר שהיה בסביבה - וזה הבוץ.
  גם היום, יש אנשי מקצוע שממליצים להשתמש בחומרי אדמה טבעיים לטובת הטיוח של הקירות בבית! היתרון הוא כמובן בעיצוב שמרגיש טבעי מאד ונותן חיבור חזק לאדמה.
  באשר לאיכות של הטיוח אין ממה לחשוש - מדובר על טיוח ברמה גבוהה מאד, וגם חומרים שונים שמגיעים מהאדמה, מוכיחים את עצמם כחומרים
  מצוינים, שאף מסייעים מאד לבידוד איכותי נגד הקור ונגד החום, והופכים את השהות בבית לנעימה יותר.

 • וילונות במבוק - אם אתם מעוניינים בווילונות מחומרים טבעיים, מדע שלא תתקינו וילונות במבוק? הבמבוק הוא חומר טבעי ואורגני לגמרי, שגם נותר לאורך שנים רבות ללא פגע. כיום, מי שמחפש וילונות מחומר טבעי, יכול למצוא במבוק אשר עובר תהליכים מיוחדים של שימור והגנה מפני מזיקים - ואז אין בעיה להתקין את הווילון היכן שרוצים!
  אפשר להתקין וילונות במבוק היכן שרק רוצים - הם יכולים להיות פריט דקורטיבי בולט מאד בסלון, אבל רוב האנשים אוהבים להתקין אותם בחדרי השינה שלהם – משום שהם מקנים גם אווירה אינטימית ונעימה במיוחד, מה שמושלם לחדר שינה.

 • שימוש בעץ טבעי – אפשרות נוספת, היא להשתמש בעץ טבעי לטובת העיצוב בבית שלכם. שימו לב! ההעדפה היא כמובן לעץ שעובר כמה שפחות תהליכי עיבוד, כדי לשמור על מראה טבעי ועל תכונות טבעיות.
  כך למשל, אתם יכולים לבחור בפרקט מעץ טבעי גושני - שגם תוכלו לשייף אם תרצו לאורך שנים, ולחשוף שכבה חדשה ובריאה. אפשר לקנות גם רהיטים שעשויים מעץ טבעי, אשר לא עברו תהליך של צביעה. הדבר מאפשר לכם ליהנות לא רק מריהוט חזק ואיכותי מאד - אלא גם מעיצוב נהדר ושורשי, שנותן אווירה טבעית בכל הבית.

ומה באשר למחיר של המוצרים הללו?


כדאי גם לזכור במקביל, שאין מה לחשוש מהמחיר של העיצוב באמצעות חומרים טבעיים. לרוב, השימוש בחומרים הטבעיים לא בהכרח יהיה יקר יותר מהשימוש במוצרים תעשייתיים, מה גם שמאחר שמדובר על מוצרים איכותיים יותר שילוו אתכם לאורך זמן - מדובר על השקעה נבונה.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
היצירה 14, אזור התעשייה החדש, אור יהודה  | מפעל ומשרדים: מעלה המגדל 14, אזור התעשייה החדש, אור יהודה 60372 | טל': 5386000 - 03  | פקס: 5332585 – 03  | דוא"ל: glomar@barak.net.il