וילונות
 
 
 
 
 
 
 
 
 

וילונות גלילה – קווים לדמותם

 
 
וילונות גלילה – תמונה להמחשה בלבד
 
 
 
וילונות גלילה נפתחים ונסגרים באמצעות גלילתם מעלה ומטה, בהתאמה. בזכות העובדה שניתן לנעול אותם בכל גובה רצוי, הם נחשבים למבוקשים מאוד וניתן למצוא אותם גם בבתים פרטיים (בעיקר בחדרי שינה ובמטבח) וגם בחדרי ישיבות בבנייני משרדים רבים.


כשאתם רוכשים וילונות גלילה תוכלו לבחור בין מגנון הפעלה ידני לבין מנגנון חשמלי. הבחירה תתבצע על פי ההעדפות האישיות שלכם וכמובן – על פי התקציב. ניתן להשיג וילונות המיוצרים מבדי האפלה או ממבחר עצום של בדים אחרים – בהתאם לצרכים ולטעם האישיים שלכם.

גלומר מציגה: וילונות גלילה


גלומר מציעה לכם מגוון רחב של וילונות גלילה, מהם תוכלו לבחור את זה שמתאים בדיוק לצרכים, להעדפות ולתקציב שלכם. אם אתם לא בטוחים לגבי סוג הווילון, הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם למצוא את הפתרון הטוב ביותר שיענה על כל הצרכים שלכם. אם אתם יודעים כי וילונות גלילה הם הפתרון המתאים עבורכם, הנכם מוזמנים להתרשם מהמבחר הגדול שלנו, לספר לנו בדיוק מהן המידות של החלונות המדוברים ואנחנו נדאג לספק לכם את המוצר המתאים.

וילונות גלילה - שירות באחריות


לא משנה אילו וילונות גלילה תבחרו, אחריות מלאה שלנו תגיע עם כולם. לכן, אם המנגנון של המוצר התקלקל או אם משהו לא עובד כמו שצריך – תמיד תוכלו לפנות אלינו ואנחנו נדאג לספק לכם את השירות הטוב ביותר באחריות ובמהירות.

אז אם אתם מחפשים פתרון שיאפשר לכם ליהנות מהיכולת לשלוט בצורה מדויקת בכמות האור שתיכנס פנימה ויוסיף הרבה למראה הכללי של החלל הפנימי – וילונות גלילה של גלומר הם הפתרון המושלם עבורכם.

לקבלת מידע נוסף והצעת מחיר חייגו עכשיו 5386000 - 03 ונשמח לעמוד לשירותכם.
 
 
 
וילון גלילה כתוםוילון גלילה כתום
גלומר – וילונות גלילהגלומר – וילונות גלילה
עיצוב במראה טבעיעיצוב במראה טבעי
וילון מחולק לקביעת דרגות הצללה רצויותוילון מחולק לקביעת דרגות הצללה רצויות
וילונות מחולקים וילונות מחולקים
מגוון בדים והדפסותמגוון בדים והדפסות
הווילונות מגיעים במבחר עשיר של בדים חלקים ומודפסיםהווילונות מגיעים במבחר עשיר של בדים חלקים ומודפסים
וילונות גלילה בהפעלה חשמלית - על ידי מתג חשמלי או בשלט רחוק.וילונות גלילה בהפעלה חשמלית - על ידי מתג חשמלי או בשלט רחוק.
וילונות גלילה מעצבים את חלל החדרוילונות גלילה מעצבים את חלל החדר
עיצובים מותאמי אופי החדריםעיצובים מותאמי אופי החדרים
וילונות גלילה מעצבים את חלל החדרוילונות גלילה מעצבים את חלל החדר
מגוון צבעים ובדים בהתאמה אישיתמגוון צבעים ובדים בהתאמה אישית
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
היצירה 14, אזור התעשייה החדש, אור יהודה  | מפעל ומשרדים: מעלה המגדל 14, אזור התעשייה החדש, אור יהודה 60372 | טל': 5386000 - 03  | פקס: 5332585 – 03  | דוא"ל: glomar@barak.net.il