וילונות
 
 
 
 
 
 
 
 
 

וילונות ונציאנים

 
 
וילונות ונציאנים – תמונה להמחשה בלבד
 
 
 
וילונות ונציאנים מהווים פתרון הצללה מצוין עבור חלונות בכל גודל, במיוחד בכאלו שבהם לא מותקנים תריסים. מוצר זה נמצא בשימוש נרחב במשרדים ובמקומות עבודה, משום שהוא מאפשר שליטה מצוינת במידת ההצללה. בנוסף, ניתן למצוא אותו גם בבתים רבים.

הווילון הוונציאני עשוי מפלסטיק או מאלומיניום, ואליו מוצמד חוט שמאפשר להעלות או להוריד את הווילון. בנוסף, הזזה של מקלון פלסטיק המוצמד לשלבי הווילון מאפשרת לפתוח או לסגור את השלבים, ובכך לקבוע את אופי התאורה בחדר.

גדולתו של הווילון הוונציאני נעוצה בקלות התחזוקה שלו, שכן קל מאוד לשטוף אותו. מעבר לזאת, מכיוון שהשלבים עשויים מפלסטיק, המוצר מתאים במיוחד עבור אנשים שסובלים מאלרגיות לאבק, ולכן נאלצים לוותר על וילון.

וילונות ונציאנים - פתרון הצללה שמתאים לכם


פתרונות ההצללה הללו מגיעים במגוון רחב ביותר של צבעים, ולכן קל כל כך להתאים אותם לכל חדר ולכל עיצוב. ניתן גם לבחור בצבעים ניטרליים, כגון לבן או שמנת, וכך עיצוב החלון לא ימשוך תשומת לב מיותרת.

מעבר להתאמה המצוינת לכל סוגי העיצוב, הווילונות הוונציאניים מתאימים גם לכל סוגי החלונות, בכל גודל ועם כל מנגנוני הפתיחה. ניתן להתקין את הווילון כך שיתאים למנגנון הפתיחה של החלון ולא יפריע לו בשום דרך.

בחברת גלומר תמצאו מגוון רחב של פתרונות הצללה. התקשרו למספר 5386000 - 03 וקבעו פגישת היכרות.
 
 
 
יצירת אוירה של יוקרהיצירת אוירה של יוקרה
צלון במראה אלגנטיצלון במראה אלגנטי
וילונות ונציאנייםוילונות ונציאניים
וילון ונציאני קלאסיוילון ונציאני קלאסי
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
היצירה 14, אזור התעשייה החדש, אור יהודה  | מפעל ומשרדים: מעלה המגדל 14, אזור התעשייה החדש, אור יהודה 60372 | טל': 5386000 - 03  | פקס: 5332585 – 03  | דוא"ל: glomar@barak.net.il