וילונות
 
 
 
 
 
 
 
 
 

וילון האפלה – כי לפעמים צריך גם חושך

 
 
וילון האפלה
 
 
 
יש חדרים הפונים לכיוון השמש בצורה כזאת שיש בהם אור בוהק עד שעה מאוחרת, והדבר מפריע לשינה, בעיקר אם מדובר בחדרי ילדים; בחדרים אחרים נדרשת לעתים החשכה מוחלטת לצורכי הקרנת סרטים או מצגות.

 
וילון האפלה יספק את הפתרון המושלם עבור חדרים כאלה.

לפרטים ולהזמנות חייגו 5386000 - 03 ונשמח לעמוד לשירותכם.
 
 
 

מהו וילון האפלה?


 
פתרון הצללה שיש לו, בדרך כלל שתי שכבות: השכבה התחתונה, הבטנה, עשויה מבד אטום המונע את חדירת קרני האור, והשכבה העליונה, שנראית כלפי חוץ, העשויה מבד דקורטיבי שיכול להגיע בסגנונות ובעיצובים מגוונים.ישנם וילונות האפלה העשויים משכבה אחת בלבד, וזאת בזכות העובדה שכיום ישנם בדים אטומים שהם גם דקורטיביים. פתרון זה מועדף פעמים רבות על לקוחות, שמעוניינים במוצר כמה שיותר קליל, מבלי לוותר על החשכה מוחלטת של החדר.
 

פתרונות הצללה בשלל סוגים


 
וילון האפלה יכול להגיע בשלל סגנונות: דואט האפלה, גלילה, וילון בד וגם וילון סאן סטריפ – כזה שבנוי שלבים-שלבים ומאפשר את סגירתם עד לכדי מצב של האפלה מוחלטת. את כל אלה ועוד ניתן להשיג בגלומר וילונות, תוך התחייבות לאיכות המוצר ולאחריות לאורך זמן.
 

גלומר לשירותכם


 
אם אתם מחפשים וילון האפלה באיכות גבוהה, שישמש אתכם לאורך זמן בלי תקלות ובלי פגמים – הגעתם בדיוק למקום הנכון. נשמח להציע לכם את שלל האפשרויות הקיימות בתחום ולסייע לכם בבחירת הפתרון המתאים ביותר לצרכים, להעדפות ולתקציב שלכם.לקבלת מידע נוסף אודות סוג זה של פתרונות ולהזמנת וילון האפלה שעונה על כל הדרישות שלכם חייגו עכשיו 5386000 - 03 או צרו קשר דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
היצירה 14, אזור התעשייה החדש, אור יהודה  | מפעל ומשרדים: מעלה המגדל 14, אזור התעשייה החדש, אור יהודה 60372 | טל': 5386000 - 03  | פקס: 5332585 – 03  | דוא"ל: glomar@barak.net.il